Reklama
Reklama

Alienowane rodziny spotkają się w piątek o zmierzchu na Moście Jordana

Grudniowa akcja na Starym Rynku | fot. Maciej Kopiński

Osoby, które z różnych przyczyn czują się alienowane będą miały możliwość zawiesić na moście papierowe, walentynkowe serduszko, które wyrazi nie tylko miłość, ale też sprzeciw wobec alienacji.

Akcja w Poznaniu odbywać się będzie po raz drugi. Po raz pierwszy alienowane rodziny spotkały się po Świętach Bożego Narodzenia na Starym Rynku w Poznaniu, by wspólnie zawieszać serduszka na choince. Walentynki to święto miłości. Tego dnia szczególnie pragniemy okazać miłość wszystkim osobom bliskim naszemu sercu a zwłaszcza naszym ukochanym dzieciom - piszą organizatorzy akcji. Kolejną serduszkową akcją chcemy wyrazić determinację w upowszechnianiu wiedzy na temat przemocy psychicznej wobec dzieci, jaką jest alienacja - dodają.

14 lutego alienowani rodzice, dziadkowie, babcie, kuzyni i kuzynki zawieszają walentynkę w postaci serduszka dla swych kochanych dzieci na Moście Biskupa Jordana w Poznaniu.

Przedstawiciele ruchu "Nasze Dzieci - Razem Przeciw Alienacji w Rodzinie" będą obecni tego dnia już od godz. 10:00 w mieszczącej się tuż obok mostu Jordana restauracji "Dynx". Będzie tam można się z nimi spotkać a oni przygotują dla Ciebie serce z imieniem Twojego dziecka, które następnie zostanie zawieszone na moście - zachęcają do udziału organizatorzy akcji.

Jeśli nie możesz przyjść tego dnia osobiście wyślij prośbę o zawieszenie serduszka z imieniem Twoim i Twojego dziecka oraz wiadomością, którą mamy wpisać na adres : dorota@origami.org.pl Zawiesimy walentynkowe serduszko na moście w Twoim imieniu - kończą.

Akcja rozpocznie się w Walentynki o godzinie 17:00. Osoby, które nie będą mogły przyjść mogą dowieszać serduszka jeszcze przez cały weekend. W poniedziałek walentynki zostaną zdjęte.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: może silnie wiać!
10℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
6.90 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro